התקנת אינטרקום ביתי

התקנת אינטרקום ביתי

התקנת אינטרקום ביתי הוא אחד המכשירים הנפוצים שיש כמעט בכל בית, אינטרקום הוא המצאה נהדרת עבור מי שרוצה לשמור על פרטיות ובטיחות. מערכת האינטרקום מאפשרת לנו שליטה על מי שנכנס לבית על ידי כך שהאדם המעוניין להיכנס צריך להזדהות בעת הכניסה. מערכות שכאלה מאפשרות פתיחה של הדלת או שער הכניסה ללא צורך בהגעה לדלת, שכן כיום ניתן להציב כפתור אינטרקום בכל מקום בבית. קיימות בשוק מספר מערכות אינטרקום ביתיות שונות וכדאי להכיר ולדעת ההבדלים בין כל מערכת, לפני התקנת האינטרקום בבית.

אינטרקום משולב מצלמה התקנת אינטרקום

בעזרת תהליך פשוט של התקנת אינטרקום אפשר ליהנות מטכנולוגיה חדישה, כיום קיימים מכשירי אינטרקום משוכללים הכוללים גם מצלמה והמאפשרים לראות את האדם המעוניין להיכנס הביתה, דבר המסייע בשמירה על הפרטיות או הימנעות ממצבים מסוכנים. במערכות אלו מותקנות מצלמות אינפרה- אדום, המעבירות בנוסף לקול גם תמונה של האדם שנמצא מעבר לדלת ומאפשרות זיהוי מלא של מי שמעוניין להיכנס.

אינטרקום מבלי לקום מהכיסא

קיימות בשוק מערכות מתקדמות המאפשרות לחבר את האינטרקום למערכת המחשב ואפילו למחשב הנייד, דבר שמאפשר בקרה ופתיחה של האינטרקום מכל מקום בבית. בנוסף, קיימת אפשרות למקם את כפתור ולוח הבקרה של המערכת במספר חדרים שונים בבית וכך גם לאפשר שימוש במערכת ממקומות שונים ברחבי הבית. הנוסף, מערכת שכזו מאפשרת מעקב שלנו ישירות למחשב הנייד גם שאיננו נמצאים בבית.

אינטרקום בשימוש תוך ביתי

כיום נהוג לבצע התקנת אינטרקום גם לשימוש בין בני המשפחה בתוך הבית. מערכות שכאלה מאפשרות לנהל שיחה בין בני הבית מבלי לעזוב את החדר בו הם נמצאים. מערכות שכאלה מהוות יתרון עצום בבתים גדולים או בעלי מספר קומות, בכך שהם מקלות על חיי המשפחה. ניתן להשתמש במערכות אלו לצורך פנייה לאחד מבני המשפחה, למעקב אחרי תינוק ישן או עזרה לאדם חולה או שאינו נייד וכדומה.

אינטרקום בשילוב מערכת הגנה חיצונית

כיום ניתן לחבר את מערכת האינטרקום למערכות של חברות אבטחה חיצוניות, דבר שמאפשר תקשורת ישירה אתם והפעלת המערכת בזמן מצוקה. מערכות שכאלה מאפשרות להגביר את ההגנה על תושבי הבית ומספקות עוד רשת ביטחון. מומלץ לשלב מערכות שכאלה בבתים בהם ילדים נשארים לבד בבית במהלך היום, על מנת לאפשר הגנה מלאה עליהם.

מה כדאי לבדוק לפני התקנת אינטרקום בבית?

ערכו סקר שוק – דבר ראשון וחשוב בעת רכישת מערכת שכזו, היא עריכת סקר שוק. בדקו את המכשירים השונים הקיימים בשוק, ערכו השוואה בין הפונקציות השונות של כל מכשיר והמחירים השונים. לאחר שתבינו מה יספק לכם כל מכשיר תוכלו למצוא את המערכת המתאימה ביותר לכם.

הבינו את הצרכים שלכם – לאחר שתבינו מה מוצא לכם בכל מערכת אינטרקום ומה העלויות השונות חשוב להבין מה הם הצרכים שלנו. האם אנחנו מעוניינים במערכת בסיסית או שהיינו מעוניינים לשלב גם מצלמה? האם אנחנו מעוניינים במערכת חיצונית או שנרצה לשלב גם מערכת תוך ביתית? האם אנחנו מעוניינים לחבר את האינטרקום הביתי לחברת ביטחון חיצונית? ועוד. חשוב שנבין מבעוד מועד מה יהיה שימושה של המערכת בבית ולהתאים את הבחירה לדרישות שלנו.

בחירת מתקין אינטרקום – גם בחירת מתקין המערכת אותה נרכוש היא קריטית. מומלץ לבחור באיש מקצוע מיומן ובעל מוניטין. חשוב מאוד שאיש המקצוע יהיה זמין לנו גם בעת תקלות של המכשיר ולכן חשוב מאוד לוודא זאת אתו מראש.

בחירת מערכת נוחה לשימוש – מערכות האינטרקום הקימות כיום בשוק הן מערכות משוכללות ומורכבות. חשוב לבדוק שהפעלת המערכת והשימוש בה תהיה נוחה וקלה לכולם, כולל ילדים קטנים וזקנים. 

דקו פתרונות אינטרנט - קידום אתרים בגוגל | דקו אתרים - אתרים למכירה